top of page
Tjk E Bayi Yarış Takip Sistemi

 

Yarış meraklıları için artık sorunsuz çalışan bir sayfa var. Altyapısının sağlamlığı neticesinde internete bağlı her cihazdan giriş yapabilirsiniz. Hepsi günlük olarak güncellenen yarış bilgi ve sonuçları burada bulunuyor. Ayrıca yine güncel program listesi de her an sizinle. Takipçileri için tjk ebayi tarafından yapılan bütün yarışların listesine erişim sağlayabilirsiniz.

 

 TJK Ebayi Giriş Bilgileri

 

 Siteye girip güncellemeleri görmek için ücret ödemenize gerek yok. Yapmanız gereken ilk şey https://www.tjkebayi.net/ adresine giriş yapmak olacak. Burada ana sayfa hemen açılacaktır. Daha sonrasında ebayi giriş sekmesini açmanızı isteyeceğiz.

 

 Bu aşamadan sonra kullanıcı bilgi ve şifrenizi yazarak yarış takip keyfinizi başlatabilirsiniz. Eğer daha önceden üyelik kaydı oluşturmadıysanız sorun yok. Hemen bilgilerinizi girerek sadece beş dakikada hesap açabilirsiniz. Burada bütün ebayi tjk yarışlarının anlık sonuçları yer alıyor.

 

 TJK Ebayi Hangi Yarışları Veriyor?

 

 Bu sayfa at yarışı meraklıları için düşünülmüş bir sayfadır. Üyelik kaydınızla giriş yaptığınızda renkli bir sayfa sizi bekliyor. Burada ister bahis oynayabilirsiniz. İsterseniz de e bayi tjk kolaylığıyla sadece yarış sonuçlarına bakabilirsiniz.

 

 Tüm ganyan bilgileri ve yarışlarla ilgili muhtemel tahmin sonuçları da yine burada bulunuyor. İsterseniz giriş yapmadan ana sayfada gezinmeniz de mümkün. Ancak anlık bildirimler ve güncellemeler için üyelik kaydı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

 

 Atların büyülü dünyası için TJK Web TV mutlaka izlemeniz gereken bir kanal. Bu kanal için de yine siteye giriş yapmak yeterli oluyor.

bottom of page